Dokumentet

MARRĖVESHJE BASHKĖPUNIMI NĖ MES KUVENDIT TĖ REPUBLIKĖS SĖ KOSOVĖS DHE INSTITUTIT TĖ KOSOVĖS PĖR DREJTĖSI

U publikua: E Marte, 16.02.2016 
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com