E Marte, 24.01.2017 17:45

Kryesia e Kuvendit

Pėr tė ruajtur fotografinė kliko me tastin e djathtė dhe 'save images as'

Shpalo

Kualitet i lartė Kualitet i ulėt
Agjenda e kryetarit tė Kuvendit tė Kosovės, Kadri Veseli, pėr ditėn e mėrkurė, 25 janar 2017

Filtro sipas datės

          

Lloji i takimit

 • E Marte, 24.01.2017 17:45

  Kryesia e Kuvendit

 • E Marte, 24.01.2017 15:01

  Kryesia e Kuvendit

 • E Marte, 24.01.2017 15:00

  Kryesia e Kuvendit

 • E Marte, 24.01.2017 14:32

  Kryesia e Kuvendit

 • E Marte, 24.01.2017 14:31

  Kryesia e Kuvendit

 • E Marte, 24.01.2017 14:30

  Kryesia e Kuvendit

 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com