Lajmet e fundit

 • E Marte, 24.01.2017

  Agjenda e kryetarit tė Kuvendit tė Kosovės, Kadri Veseli, pėr ditėn e mėrkurė, 25 janar 2017

  lexo mė shumė

 • E Marte, 24.01.2017

  Nga mbledhja e Komisionit pėr Integrime Evropiane

  U miratua raporti vjetor i punės sė Komisionit, pėr vitin 2016, si dhe plani i punės sė Komisionit pėr vitin 2017. lexo mė shumė

 • E Marte, 24.01.2017

  Nga mbledhja e Komisionit pėr Legjislacion...

  U miratua Plani i Punės sė Komisionit, pėr vitin 2017. Pėrkrahet nė parim Projektligji nr/05L-135 pėr Ndėrmjetėsim. lexo mė shumė

 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com