Lajmet e fundit

E Enjte, 05.01.2017

  • Kryetari Veseli ngushėllon familjen Ismajli, pėr vdekjen e Kadrije Ismajlit

    lexo mė shumė

 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com