Lajmet e fundit

E Hënë, 11.09.2017

 • Kryeparlamentari Veseli pranon raportin e vëzhguesve të BE-së për zgjedhjet në Kosovë

  lexo më shumë

 • Kryetari i Parlamentit të Sllovenisë, Milan Brglez, uron kryeparlamentarin Veseli

  lexo më shumë

 • Kryeparlamentari Veseli takoi ambasadorët e Francës, Italisë dhe Sllovenisë

  lexo më shumë

 • Ambasada e SHBA-ve mirëpret konstituimin e Kuvendit dhe uron kryetarin Veseli

  lexo më shumë

 • Veseli kujton 11 shtatorin: Kosova është përkrah popullit mik amerikan

  lexo më shumë