Lajmet e fundit

E Marte, 28.11.2017

  • Kryeparlamentari Veseli bëri nderime te varri i komandantit Adem Jashari

    lexo më shumë

  • Veseli nga Boletini: Pavarësia e Kosovës është e shenjtë dhe e pacenueshme

    lexo më shumë