Lajmet e fundit

Agjenda e kryetarit tė Kuvendit, Kadri Veseli, pėr datėn 12 janar 2017 - e enjte:

E Enjte, 12.01.2017
Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, bėn homazhe dhe vendos kurorė lulesh tek arkivoli i publicistit dhe profesorit Ramiz Kelmendi.


Ora: 10:50

Vendi: Teatri Kombėtar i Kosovės

Mirėpresim ekipet tuaja.

 

Agjenda e kryetarit tė Kuvendit, Kadri Veseli, pėr datėn 12 janar 2017 - e enjte:
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com