Na kontaktoni

Pėr ēfarėdo pyetje lidhur me pėrmbajtjen e faqes sė Kuvendit tė Kosovės nė internet, ju lutemi na shkruani.

  • Zyra e Kryetarit tė Kuvendit, tel: 038 211 169
  • Zyra e Sekretarit tė Kuvendit, tel: 038 211 366
  • Departamenti pėr Mbėshtetje Ligjore dhe Procedurale, tel: 038 211 598 773
  • Departamenti i Administratės, tel: 038 211 343
  • Divizioni pėr Protokoll, Komunikim dhe Shėrbim tė Deputetėve, tel: 038 211 786
  • Sektori pėr Komunikim dhe Informim, tel: 038 211 186
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com