Transkriptet

  Seancė Plenare

  E Premte, 30.12.2016 18:30
  R e n d i  i  d i t ė s


  1. Shqyrtimi i dytė i Projektligjit pėr ndryshimin dhe plotėsimin e Ligjit nr. 04/L-261 pėr veteranėt e luftės sė Ushtrisė Ēlirimtare tė Kosovės

  ProcesverbaliTranskripti

  Votimi elektronik

  pika 1
  pika 1
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com