Ligjet sipas emrit

A
 • Administratėn shtetėrore tė Republikės sė Kosovės(2010/03-L-189)
 • Administratėn tatimore dhe procedurat(2004/48)
 • Administratėn tatimore dhe procedurat(2010/03-L-222)
 • Administratėn tatimore dhe procedurat, ndryshim dhe plotёsim i Ligjit nr.2004/48(2008/03-L-071)
 • Administratėn tatimore dhe procedurat, ndryshim dhe plotėsim i ligjit nr.03-L-222(2011/04-L-102)
 • Administratėn tatimore dhe procedurat, ndryshim i ligjit pėr 03-L-222(2013/04-L-223)
 • Administrim e pasurisė sė sekuestruar ose tė konfi(2009/03-L-141)
 • Administrimin e pasurisė sė sekuestruar dhe tė konfiskuar(05/L-049)
 • Administrimin e punės nė zyrė(2012/04-L-184)
 • Aftėsimin, riaftėsimin profesional dhe punėsimin e personave me aftėsi tė kufizuara, ndryshim dhe plotėsim i Ligjit nr.0(05/L-078)
 • Aftėsimin, riaftėsimin profesional dhe punėsimin e(2008/03-L-019)
 • Agjencinė e Kosovės pėr Forenzikė(2011/04-L-064)
 • Agjencinė e Kosovės pėr mbrojtje ng(2011/04-L-067)
 • Agjencinė e menaxhimit emergjent(04/L-230)
 • Agjencinė e punėsimit tė Republikės sė Kosovės(04/L-205)
 • Agjencinė e regjistrimit civil(2012/04-L-160)
 • Agjencinė e shėrbimeve tė navigacionit ajror(04/L-250)
 • Agjencinė Kosovare pėr Inteligjencė(2008/03-L-063)
 • Agjencinė Kosovare pėr krahasim dhe verifikim tė pronės(05/L-010)
 • Agjencinė Kosovare tė Privatizimit(2008/03-L-067)
 • Agjencinė Kosovare tė Privatizimit(2011/04-L-034)
 • Agjencinė Kosovare tė Privatizimit, ndryshim dhe plotėsim i ligjit nr.04/L-034(05/L-080)
 • Agjencinė kundėr korrupsionit(2009/03-L-159)
 • Agjencinė pėr menaxhimin e komplekseve memoriale tė Kosovės(2012/04-L-146)
 • Akademinė e Kosovės pėr siguri publ(2011/04-L-053)
 • Akademinė e Shkencave dhe tė Arteve tė Kosovės(2004/19)
 • Akademinė e Shkencave dhe tė Arteve tė Kosovės(05/L-038)
 • Akcizėn nė produktet e duhanit(2011/04-L-021)
 • Akreditim(2005/02-L-43)
 • Akreditim(2008/03-L-069)
 • Akreditim(05/L-117)
 • Akreditim, ndryshim dhe plotėsim i ligjit nr.03-L-069(04/L-007)
 • Amendamentimi i Kushtetutės sė Republikės sė Kosovės lidhur me pėrfundimin e mbikėqyrjes ndėrkombėtare t&(04-V-436)
 • Amendamentimi i Kushtetutės sė Republikės sė Kosoves, amendamenti nr.23(04-V-553)
 • Amnistinė(2013/04-L-209)
 • Anėtarėsim e Republikės sė Kosovės nė FMN dhe GBB(2009/03-L-152)
 • Ansambli Kombėtar Shtetėror tė Kėngėve dhe tė Vall(2008/03-L-056)
 • Ansamblin Kombėtar tė kėngėve dhe valleve Shota(2012/04-L-164)
 • Arbitrazhi(2007/02-L75)
 • Arkivat(2003/7)
 • Arkivat shtetėrore(2011/04-L-088)
 • Armė(05/L-022)
 • armėt(2009/03-L-143)
 • Arsimin dhe aftėsimin pėr tė rritur(2005/02-L-24)
 • Arsimin dhe aftėsimin pėr tė rritur(2012/04-L-143)
 • Arsimin dhe aftėsimin profesional(2006/02-L-42)
 • Arsimin dhe aftėsimin profesional(2012/04-L-138)
 • Arsimin e lartė nė Republikėn e Kosovės(04/L-037)
 • Arsimin nė komunat e Republikės sė Kosovės(2008/03-L-068)
 • Arsimin parauniversitar nė Republikėn e Kosovės(04/L-032)
 • Aspektet civile tė rrėmbimit ndėrkombėtar tė fėmijės(2010/03-L-238)
 • Auditimin e Brendshėm(2006/02-L-74)
 • Auditimin e brendshėm(2009/03-L-128)
 • Auditorin e Pėrgjithshėm dhe Zyrėn Kombėtare tė Auditimit tė Republikės sė Kosovės(05/L-055)
 • Aviacioni Civil(2008/03-L051)
 • Avokatin e Popullit(2010/03-L-195)
 • Avokatin e Popullit(05/L-019)
 • Avokatinė(2013/04-L-193)
 • Avokatinė (2009/03-L-117)
 • Avokaturėn shtetėrore(2012/04-L-157)
 • Azil(2008/03-L066)
 • Azil(2011/04-L-073)
 • Azil(2013/04-L-217)
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com