Ligjet sipas datės sė shpalljes

Nėntor 2016

05/L-110Shpalo (PDF)

Ligji pėr kamatė-vonesat nė transaksionet tregtare

Vėrejtje: Ligji ėshtė miratuar nė Kuvend me 28.10.2016, kurse ėshtė shpallur me Dekretin e Presidentit tė Republikės sė Kosovės nr.DL-041-2016, Datė 15.11.2016

U miratua nga Kuvendi:
28.10.2016
Ėshtė shpallur me Dekretin e
Presidentit tė Republikės sė Kosovės:
15.11.2016
05/L-024Shpalo (PDF)

Ligji pėr shėrbimin mjekėsor emergjent

Vėrejtje: Ligji ėshtė miratuar nė Kuvend me 28.10.2016, kurse ėshtė shpallur me Dekretin e Presidentit tė Republikės sė Kosovės nr.DL-040-2016, Datė 15.11.2016

U miratua nga Kuvendi:
28.10.2016
Ėshtė shpallur me Dekretin e
Presidentit tė Republikės sė Kosovės:
15.11.2016
05/L-066Shpalo (PDF)

Ligji pėr profesionet e rregulluara nė Republikėn e Kosovės

Vėrejtje: Ligji ėshtė miratuar nė Kuvend me 28.10.2016, kurse ėshtė shpallur me Dekretin e Presidentit tė Republikės sė Kosovės nr.DL-042-2016, Datė 15.11.2016

U miratua nga Kuvendi:
28.10.2016
Ėshtė shpallur me Dekretin e
Presidentit tė Republikės sė Kosovės:
15.11.2016
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com