Dokumentet

 Shpalo (PDF)

MEMORANDUM MIRĖKUPTIMI NĖ MES KDI DHE KUVENDIT TĖ KOSOVĖS

U publikua: E Mėrkure, 06.07.2016 
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com