Mirë se vini në faqen e Kuvendit të Kosovës në internet

Puna e organit legjislativ tė Kosovės ėshtė transparente, prandaj nė kėtė faqe do tė gjeni informata pėr punėn e deputetėve nė seanca plenare, pėr ligjet nė procedurė, pėr ligjet e miratuara dhe ato tė amandamentuara, pėr aktivitetet e kryetarit tė Kuvendit tė Kosovės, tė Kryesisė, tė komisioneve...

img

Ligjet

Lajmet

Seancat e Kuvendit

  • E Mėrkure, 25.05.2016Agjenda e kryetarit tė Kuvendit, Kadri Veseli, pėr datėn 26 maj 2016 - e enjte: lexo mė shumė
  • E Mėrkure, 25.05.2016Mbledhja e Kuvendit U miratuan tri projektligje nė lexim tė dytė, si dhe katėr raporte tė institucioneve tė pavarura. Ėshtė shtyrė pėr mbledhjen e radhės shqyrtimi i... lexo mė shumė
  • E Mėrkure, 25.05.2016Nga vazhdimi i mbledhjes plenare tė Kuvendit U miratuan gjashtė raporte, pėr vitin 2015 lexo mė shumė
  • tė gjitha lajmet
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com