Mirë se vini në faqen e Kuvendit të Kosovës në internet

Puna e organit legjislativ tė Kosovės ėshtė transparente, prandaj nė kėtė faqe do tė gjeni informata pėr punėn e deputetėve nė seanca plenare, pėr ligjet nė procedurė, pėr ligjet e miratuara dhe ato tė amandamentuara, pėr aktivitetet e kryetarit tė Kuvendit tė Kosovės, tė Kryesisė, tė komisioneve...

img

Ligjet

Lajmet

Seancat e Kuvendit

  • E Enjte, 29.09.2016Anėtarėt e Komisionit pėr Integrime Evropiane po qėndrojnė pėr vizitė zyrtare nė Berlin Delegacioni i Kuvendit tė Kosovės ka zhvilluar takime tė ndryshme nė Parlamentin e Gjermanisė, pėrkatėsisht me Bundestag dhe Bundesrat. Me kėtė rast ata kanė... lexo mė shumė
  • E Enjte, 29.09.2016Haliti nė Bruksel, diskutime pėr vizat dhe MSA-nė Nėnkryetari i Kuvendit tė Kosovės, Xhavit Haliti, po qėndron pėr vizitė zyrtare nė Bruksel, pėr tė parė nga afėr ecurinė e procesit tė liberalizimit tė vizave... lexo mė shumė
  • E Mėrkure, 28.09.2016Kryetari Veseli mori pjesė nė manifestimin pėr nder tė Ditės sė boshnjakėve lexo mė shumė
  • tė gjitha lajmet
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com