Lajmet e fundit

E Enjte, 12.01.2017

  • Kryetari Veseli beson se Haradinaj do të lirohet plotësisht

    lexo më shumë

  • Fjalimi i kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, në Akademinë Përkujtimore kushtuar jetës dhe veprës së shkrimtarit Ramiz Kelmendi

    lexo më shumë

  • Agjenda e kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, për datën 12 janar 2017 - e enjte:

    lexo më shumë