Lajmet e fundit

E Enjte, 12.01.2017

  • Kryetari Veseli beson se Haradinaj do tė lirohet plotėsisht

    lexo mė shumė

  • Fjalimi i kryetarit tė Kuvendit, Kadri Veseli, nė Akademinė Pėrkujtimore kushtuar jetės dhe veprės sė shkrimtarit Ramiz Kelmendi

    lexo mė shumė

  • Agjenda e kryetarit tė Kuvendit, Kadri Veseli, pėr datėn 12 janar 2017 - e enjte:

    lexo mė shumė

 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com